З грошовим деревом потрібно бути обережним: якої шкоди воно може завдати

Дуже часто люди хочуть, щоб у них в будинку росло грошове дерево. Цю рослину ще називають товстянка. М’ясисте листя грошового дерева дійсно трішки нагадує монети. Але, крім того, що така рослина може принести людині багато хорошого, вона може і нашкодити їй. Як саме? Про це читайте в нашій статті.

Чим небезпечна товстянка по феншуй

Деякі люди грошове дерево прикрашають, як ялинку, монетками і червоними стрічками. Так потрібно робити по феншуй. Розташовувати рослину слід з південно-східного боку.

Але не завжди з цією квіткою все гладко. Езотерики заявляють, що цю рослину варто виселити з квартири. Є думка, що в будинок квітка притягує негативну енергетику.

Існує ще один цікавий факт про цю рослину. Не завжди доречно мати в будинку грошове дерево. Така рослина несе жіночу енергію (тобто енергію інь). Якщо в будинку багато товстянок, то потрібно для досягнення гармонії додати рослини, які несуть енергію ян.

Яку шкоду може квітка завдати здоров’ю людей і тварин

Також така рослина, як товстянка, містить миш’як. Причому доза в ній не мікроскопічна. Буде достатньо кількох листочків, щоб отримати отруєння дорослій людині

Безумовно, дорослий навряд чи захоче їсти товстянку. Але ця рослина може зацікавити домашніх тварин або ж дітей, і вони захочуть спробувати на смак листочки квітки. Отруєння такою рослиною супроводжується поносом і блювотою. Іноді бувають випадки втрати свідомості.

Є ще одна небезпека від цієї рослини. З листочками товстянки готуються домашні ліки. Часто грошове дерево, як і алое, застосовується в процесі приготування нетрадиційних засобів для лікування тих чи інших недуг. Є думка, що товстянка може допомогти в лікуванні ангіни і герпесу. Деякі вважають, що вона ефективна навіть при кишкових інфекціях. Але, незважаючи на всі цілющі властивості, миш’як не стає менш небезпечним. Тому варто пам’ятати про те, що вкрай небезпечним для здоров’я може бути самолікування за допомогою різних рослин, в тому числі і даної квітки.

Думка психологів

У психологів до цієї квітки ставлення двояке. Фахівці не радять тримати таку рослину занадто вразливим людям. Адже не можна точно передбачити, що далі буде з квіткою: вона може як захворіти, так і засохнути. В результаті цієї негативної події у вразливої людини можуть почати з’являтися нав’язливі думки.

Читайте також: Які хвороби і проблеми виникають у грошового дерева і як їх вирішити


Не пропустіть