Якщо ці рослини є у вас на підвіконні, тоді чекайте на багатство

Чи чули ви, що є такі рослини, які залучають гроші? А що ви уявляєте, коли чуєте «грошове дерево»? Виявляється, всі думають в цю мить абсолютно про різні рослини! Тож давайте розбиратися.

До речі, Фен-шуй стверджує, що багатство приваблюють рослини з округлим, м’яким листям. Одну таку рослину ви точно знаєте.

Товстянка

Мабуть, найчастіша асоціація з грішми та багатством– це товстянка (Crassula ovate) – досить невибагливий сукулент. Якщо вам зустрічалася красула тільки з темно зеленим та м’ясистим листям, то поспішаємо вас здивувати і порадувати. Різновидів красули безліч – і з рожевими, і смугастими, і з білими, і з трубчастими, і з ромбоподібними листочками. Так що вибирайте на свій смак і відкривайте грошовий потік, а ще отримуйте задоволення від споглядання соковитих м’ясистих листочків.

Вважається, що товстянка здатна залучити у дім набагато більше коштів, якщо відщипнути живець для посадки у заможних знайомих. Садити цю рослину потрібно на зростаючий місяць. Також зустрічається думка, що садити товстянку необхідно в середу, а під коріння слід обов’язково закопати монету. Горщик для посадки цієї рослини слід взяти у «грошових» кольорах — мідному, зеленому, золотому, а також червоному чи чорному. Не забувайте врахувати і думку ботаніків – красулі не потрібна глибока посудина, оскільки у неї поверхневе коріння.

Загалом експерти розходяться в думках з приводу таїнства ритуалу посадки. Скільки монет класти в горщик, в який день тижня садити та інше. Схоже, головна умова збагачення — це непохитна віра в привабливість товстянки, а решта додасться.

Лимон

Він готовий принести у ваш будинок добробут та достаток. А взамін від вас вимагає лише гідного догляду, поливу та протирання листочків ганчірочкою.

Виростити величезне дерево можна зі звичайної кісточки. Тільки наберіться терпіння і ретельно доглядайте його. Якщо терпіння немає, а грошей не шкода – купіть готове у магазині. А щойно відчуєте, що гроші стали прибувати, пожертвуйте будь-яку суму на благодійність. Вважається, що цей обряд закріплює ефект.

Заміокулькас

Або “доларове дерево”, як прозвали його в народі. Вважається, що воно, незалежно від курсу, приваблює статки своєму господареві. А з іншого боку — розмір та благополучний вигляд рослини відображають «натиск» грошового потоку, що проходить через приміщення. Тому заміокулькас так люблять вирощувати в офісах квітучих компаній. До того ж догляд за ним елементарний. Заміокулькас також люблять дизайнери інтер’єру, тому що він, по-перше, дуже гарно виглядає.

А ось дітям та тваринам його любити не варто, оскільки він отруйний. Розмножується рослина насінням, живцями, бульбами, листям. Найпростіше прикопати живець з брунькою, а далі він все зробить сам.

Фікус еластік

Вважається, що велике овальне листя цієї рослини також може залучити у ваш дім удачу, багатство та процвітання. Для цього фікус розташовують у «зоні багатства» біля входу в будинок або в офіс. Не забувайте його поливати та пам’ятайте: він любить півтінь і добре дренований ґрунт.

Бамбук

Згідно з тим же вченням Фен-шуй, бамбук є символом швидкого та впевненого зростання у всіх сферах життя, у тому числі й фінансах. Якщо вдасться роздобути справжній бамбук (карликові сорти для горщика) – ви справжній щасливчик, і вам тепер буде таланити у всьому. Якщо цю рідкісну рослину знайти не вийде, не впадайте у відчай! Заведіть “бамбук удачі”. Він хоч і не родич азіатського велетня, а лише різновид драцени — драцена Сандера, але зовні справді нагадує бамбук — вузькі листочки та трубчасте стебло, лише набагато менших розмірів.

Рослина невибаглива і може рости навіть без ґрунту, просто у воді. Вважається, що «міні-версія бамбука» так само ефективно приваблює в життя свого господаря багатство.

Пахіра

У цього «грошового дерева» є давня легенда, пов’язана з грошима. Згідно з нею, один бідний чоловік, що був у відчаї, почав молитися Богові про те, щоб той дав йому трохи грошей. І благання його було почуто. Гроші буквально «посипалися» на нього прямо з того дерева, під яким він молився. Чоловік подумав і вирішив, що можна розмножувати рослину за допомогою її насіння і став багатим, продаючи насіння Пахіри, а рослина з тих пір отримала своє прізвисько «грошове дерево».

Фен-шуй приписує пахірі властивість приваблювати успіх і достаток.

Взагалі, пахіра — родич баобаба та хлібного дерева, але при цьому проста у догляді. Доросле дерево починає розгалужуватися, а продавці висаджують кілька саджанців в один горщик, а потім переплітають їх стебла в «кіску». Щорічно верхні пагони зрізають, формуючи крону.

Пілея (Pilea peperomioides)

У Європі цю милу рослину називають Chinese money plant – “Китайське грошове дерево”, у нас – “японський долар”. В Азії, та й у всьому світі, вона дуже популярна через свій мінімалістичний вигляд. Якщо побачите її у знайомих, порадуйте їх: рослина, згідно з Фен-шуй, приносить успіх та гроші.

Сциндапсус

Легендарний «гармонізатор» та магніт для грошей згідно з Фен-шуй, здатний залучати мир та добробут. Дивно, кому спало на думку назвати його рослиною, яка відганяє чоловіків. Але, видно, така доля цікавих кімнатних рослин у нашій країні…

Сциндапсус – ліана, що швидко росте. За рахунок бурхливого росту і щільного густого листя, сциндапсус підходить для вертикального озеленення та формування «зелених стін».

Кактус

Ці домашні колючі рослини вважають дуже привабливими для грошей. Їхня «агресивна енергетика» посилює ділові якості власника, покращує розумові здібності та захищає від марнотратства. Крім того, кактуси нібито відлякують злодіїв.

Ми віримо в те, що якщо у щось дуже вірити, це спрацює. Але, як кажуть, на товстянку сподівайся, але й фінансової грамотності навчайся!

Читайте також: Кращі кімнатні рослини для кожного знака зодіаку

Не пропустіть