Замість добрив: копійчаний засіб, який зарядить орхідею життєвою енергією – результат помітний після першого застосування

Всі власники орхідей хочуть, щоб вони часто цвіли, ніколи не в’янули, не засихали, а листя їх було зеленим, міцним і пружним. А щоб це було так, рослинам потрібно звідкись отримувати енергію для цвітіння і зміцнення, яку вони можуть брати з одного бюджетного добрива.

Краща підгодівля для орхідей

Щоб зробити максимально ефективне добриво для квітів, нам знадобляться такі компоненти, як:

  • літр води;
  • 10 грам дріжджів;
  • столова ложка з гіркою цукру.

В першу чергу нагріваємо воду, щоб її температура склала близько 40 С. Потім в ємність з водою насипаємо спочатку дріжджі, а потім цукор. Після цього беремо ложку і починаємо ретельно перемішувати нашу рідину.

В результаті цукор і дріжджі повинні повністю розчинитися і в суміші не повинно бути ніяких грудочок. Як тільки рідина стане каламутною і однорідною, потрібно буде змусити дріжджі працювати. Для цього беремо щільний поліетиленовий пакет і накриваємо ним ємність з підгодівлею, так і залишаємо її на пару годин.

Як час закінчиться, зверху над водою можна буде побачити велику шапку піни. Її ми не прибираємо, а просто знову гарненько все розмішуємо. Після цього беремо 800 мл відстояної води і вливаємо туди 200 мл нашого розчину, і знову все перемішуємо.

Далі ставимо горщик з орхідеєю в миску, заливаємо суміш до квітки і чекаємо 15 хвилин. Як час вийде, виймаємо горщик з миски і ставимо орхідею на її колишнє місце.

А як місяць проде, можна повторити процедуру, і рослина обов’язково вам за неї віддячить активним ростом і красивим цвітінням.

Читайте також: Як врятувати орхідею від в’янення, навіть якщо досвіду в реанімації рослин мало


Не пропустіть