Джеймса Франко звинуватили в сексуальних домаганнях

35-річна актриса Шарлін Йі, відома за роллю у фільмі «Горе-творець», звинуватила партнера по знімальному майданчику, 42-річного Джеймса Франко, в сексуальних домаганнях. Вона заявила, що хотіла покинути проект через неналежну поведінку актора, який також виступав режисером картини, але продюсери вмовляли її залишитися, пропонуючи більшу роль.

«Я плакала і говорила їм, що це повна протилежність тому, чого я хотіла. Я не відчувала себе в безпеці, працюючи з сексуальним маніяком», – заявила Шарлін. Їй намагалися довести, що звинувачення проти Франко помилкові і давно «застаріли». Нагадаємо, ще в 2014 році 17-річна дівчина розповіла, що знаменитий актор домагався її в готелі.

Шарлін ці доводи не переконали, і вона наважилася написати в Instagram пост, в якому публічно звинуватила Джеймса в харрасменті. Вона зазначила, що їй огидно спостерігати за тим, як білі абьюзери вибирають таку модель поведінки замість захисту жінок і дітей.

Слідом за Йі висловилися й інші жінки, які постраждали від дій Франко. Одна з них сказала, що актор намагався вести з нею «переписку сексуального характеру в Snapchat» без її згоди. А коли дівчина сказала йому «ні», він морально на неї натиснув, через що вона відчувала себе жахливо. Інша жертва заявила, що була залякана впливовими продюсерами і довго не могла висловитися щодо поведінки Франко. Вона назвала зустріч із зіркою однією з найбільш токсичних і абьюзивних. Сам Франко всі звинувачення на свою адресу відкидає.

Читайте також: Анастасія Приходько вперше показала свою новонароджену дитину


Не пропустіть