Дженніфер Еністон прокоментувала новину про її плани усиновити дитину

Тільки вчора таблоїд The ​​Mirror повідомив, що 52-річна зірка Голлівуду, улюблениця публіки Дженніфер Еністон збирається усиновити дитину. Видання посилалося на анонімні джерела, які стверджували наступне: нібито Дженніфер готується взяти дитину з притулку Casa Hogarion, якому допомагає вже багато років, причому абсолютно конкретну – дівчинку мексиканського походження.

У замітці таблоїду також говорилося, що в цій благородній справі її підтримує подруга і колега по серіалу «Друзі» Кортні Кокс. Серед інших подробиць автори публікації згадали, що процес усиновлення було розпочато ще в 2020 році, посилаючись на слова самої Еністон, яка в торішньому інтерв’ю зронила: “Я чую сміх, я бачу дітей, що біжать”.

Чутки, пов’язані з вагітністю Еністон, з’являлися регулярно протягом всієї кар’єри актриси. Проте кожного разу так і залишалися лише чутками. У якийсь момент Дженніфер висловилася з цього приводу досить різко.

Я не вагітна. Але я сита по горло цими новинами. Мені набридло, що жінок розглядають так пильно. Це об’єктивація, це абсурдно, це заважає жити. Те, як мене показують в медіа, відображає те, як в цілому світ сприймає жінок. Подібні новини (діагностика вагітності по фото) закріплюють цей нелюдський погляд на жінок і роблять акцент виключно на їх зовнішності. “Вона вагітна? Або вона переїла? Вона запустила себе? Може, її шлюб звалився через це?”. Можливо, коли-небудь я стану мамою, якщо це трапиться, я перша розповім вам про це. Але я не прагну до материнства, тому що відчуваю себе в деякому роді неповноцінною. І мене бісить, що це відчуття підстьобують спостереженнями про те, як “змінилося моє тіло”, коли я з’їла гамбургер або була знята не з того ракурсу, – писала вона на своїй сторінці в Instagram.

Тепер за неї відповідають її представники. Так, новина про усиновлення зацікавила інше іноземне видання – TMZ. Зв’язавшись з менеджером Дженніфер, журналісти отримали однозначну відповідь: “Ваші відомості помилкові і і подібного (процесу усиновлення) ніколи не траплялося”.

Читайте також: Оля Цибульська розповіла, як Юрій Нікітін хотів зробити з неї другу Ірину Білик


Не пропустіть