Дієтологи назвали 8 правил схуднення без ефекту “йо-йо”

Втомилися від складних дієт, заборон і голодування? Ми пропонуємо вам ознайомитися з новою концепцією харчування, яка не тільки напрочуд проста, але й не призводить до ефекту йо-йо.

Автор бестселерів дієти Дагмар фон Крамм створив цю концепцію на основі середземноморської дієти. Високоякісна олія, свіжі інгредієнти, багато овочів і риби – це ключові складові дієти. Перевага нової «нордичної дієти» полягає в тому, що людина споживає місцеві та сезонні продукти. Це гарантує забезпечення організму різними поживними речовинами і схуднення без ефекту йо-йо. Організм легше засвоює їжу, кілограми зникають надовго. Вся концепція може бути викладена в 8 простих правилах.

1. Схуднути без ефекту йо-йо: корисна рапсова олія

Ріпакова олія використовується в нордичній дієті для запікання і заправки. Вона містить незамінні омега-3 і омега-6 жирні кислоти.

2. Корисне жито

Хліб – важлива частина нашої кулінарної традиції. Нордична дієта допускає споживання хліба, але тільки якщо він цільнозерновий і житній. Ви повинні уникати білого борошна і продуктів з пшениці.

3. Багато риби

Якщо ви любите рибу, то ця концепція схуднення вам точно підійде: рекомендується з’їдати 3 порції в тиждень. Найкраще вибирати виловлену в найближчих водоймах і морях рибу. Раки, лосось, оселедець, скумбрія і форель ідеальні для раціону людини, що худне.

4. Менше м’яса

М’ясо відіграє другорядну роль в меню і має споживатися рідше. Краще використовувати м’ясо диких тварин або тварин вільного випасу.

5. Свіжі продукти – альфа і омега схуднення

Сезонність і регіональність їжі важливі правила. Такі продукти не тільки більш екологічні, але й свіжіші і містять більше вітамінів через короткі транспортні маршрути.

6. Корисні продукти, що насичують

Картопля і бобові ідеальні як гарнір. Вони містять багато вуглеводів, білків і допомагають запобігти появі сильного апетиту. Ви повинні якомога рідше споживати макарони і рис, це також допоможе вам схуднути без ефекту йо-йо.

7. Нежирні молочні продукти

Ви повинні уникати вершкового масла і жирних молочних продуктів. Краще віддавайте перевагу маргарину на основі ріпакової олії та молочним продуктам з малим відсотком жирності.

8. Трав’яні приправи

Соліть їжу якомога рідше і краще приправляйте її свіжою зеленню. Те ж саме стосується і цукру: він є продуктом тільки для задоволення, ніякої користі в ньому немає, тому намагайтеся уникати його.

Кращі продукти для схуднення без ефекту йо-йо

Продукти нордичної дієти можна купити в кожному магазині:

* Житній хліб з цільного зерна

* Овочі: капуста, гарбуз

* Картопля

* Бобові: сочевиця, квасоля і нут

* Риба

* Ракоподібні та молюски

* Фрукти: яблука і груші

* Свіжі трави

* Ріпакова олія і ріпаковий маргарин.

Ви повинні уникати цих продуктів

* Продукти з високим вмістом жиру

* Борошняні вироби з білої муки

* Цукор і сіль – можна тільки в помірних кількостях

* М’ясо у великих кількостях.

Зниження ваги без ефекту йо-йо вимагає часу. Якщо ви будете поєднувати спорт з правильним харчуванням, ви принесете тілу подвійну користь і швидше отримаєте фігуру своєї мрії без ефекту йо-йо!


Не пропустіть