7 кімнатних рослин, викинувши які, можна очистити будинок від негативу

Багато кімнатних рослин володіють потужною енергетикою, за рахунок чого можуть створювати в будинку негативний фон. Це провокує погане самопочуття, зниження настрою і дрібні побутові негаразди. Зробити обстановку більш спокійною просто: достатньо просто перенести ці рослини в інше місце або взагалі від них позбутися.

Пальма

Якщо вірити стародавній китайській філософії фен-шуй, пальма здатна не тільки бачити, а й витягувати енергію з оточення. Небажано тримати її в спальні, дитячій кімнаті або вітальні. Вважається, що вносити в будинок фінікову пальму – до біди і бідності.

Любителям пальм, які не хочуть накликати на себе нещастя, найкраще поставити рослину в коридорі або на робочому місці, там вона не принесе ніякої шкоди, навпаки, зможе пустити свою силу в корисне русло.

Кактус

Це рослина з агресивною, чоловічою енергетикою. Не рекомендується вирощувати кактус молодим дівчатам – рослина «виганяє» чоловіків з дому. Вона вбирає в себе негатив з навколишнього середовища. Тому з часом може сама перетворитися в джерело негативних вібрацій.

За фен-шуєм, голки кактуса – провідники руйнівної енергії Ша. Вони поширюють її навколо і стають причиною дратівливості, безсоння, скандалів в сім’ї.

Сциндапсус

У перекладі з латині сциндапсус означає «диявольський плющ».

Така ліана традиційно зараховується до лав рослин, які відлякують чоловіків. У будинку, де росте сциндапсус, почуття між подружжям поступово втрачають інтерес. Вважається, що під час цвітіння він негативно впливає на чоловічу потенцію. Дарувати таку рослину у деяких народів – поганий тон, це виглядає як натяк на руйнування чужих стосунків.

Є і набагато більш прозаїчне пояснення того, чому не варто тримати сциндапсус вдома: він володіє отруйним соком, може завдати шкоди домашнім тваринам і викликати опіки при роботі без рукавичок.

Циперус

Циперус володіє сильним біополем, він здатний поглинати будь-яку енергетику навколишнього простору – як позитивну, так і негативну. Тому тримати його вдома тим, хто схильний до стресу і дратівливості, категорично протипоказано.

Заборонено ставити циперус в спальні – в нічний час його властивості посилюються, що призводить до безсоння, кошмарів і інших проблем зі сном.

Якщо ця рослина стоїть в офісі або робочому кабінеті, то може допомогти знайти натхнення і додаткову енергію.

Папороть

Це найсильніший енергетичний вампір, тривале перебування поруч з ним викликає головний біль, підвищену втомлюваність і погане самопочуття. Вночі ця болотяна рослина поглинає велику кількість кисню, тому тримати її в спальні не можна.

Спори папороті – сильний алерген, вони можуть викликати набряки і сінну лихоманку.

Плющ

Ця підступна рослина здатна поглинати негативну енергетику і стабілізувати атмосферу в приміщенні, але у цієї властивості є і зворотний бік: якщо плющу не вистачає негативних вібрацій, він приймається за позитивні. Це призводить до того, що атмосфера в будинку стає важкою, частішають сварки між домочадцями.

Не варто тримати цю ліану вдома жінкам: незаміжні дівчата ризикують залишитися самотніми, а у тих, хто перебуває у шлюбі, починаються складності в спілкуванні з чоловіком. Негативний вплив посилюється під час цвітіння плюща.

Якщо від кімнатної ліани починають відгалужуватися пагони, це обіцяє фінансові складності.

Молочай

Молочай вважається нещасливою рослиною, однак його вплив залежить від того, де він розташовується. Якщо поставити його в коридорі, він буде виконувати функції живого щита, захищаючи будинок від негативних впливів ззовні. А ось в спальні або загальній кімнаті розміщувати його не можна: енергетика молочаю може негативно позначатися на відносинах між подружжям і навіть перешкоджати зачаттю дітей.

За повір’ям, сила молочаю розкривається в період цвітіння, тому в цей час його варто тримати подалі від місць, де регулярно проводять час домочадці.

Читайте також: Чим підживити кімнатні рослини, щоб вони потішили пишним цвітінням


Не пропустіть