Чим підживити кімнатні рослини, щоб вони потішили пишним цвітінням

Кожна людина, що вирощує кімнатні рослини, знає, що для їх гарного росту і пишного цвітіння потрібен правильний догляд і підживлення. І останньому потрібно приділяти не меншу увагу, оскільки дефіцит поживних речовин може привести до розвитку різних захворювань і навіть загибелі.

Кілька років тому ми дізналася про рецепт добрива, приготованого на основі меду, завдяки якому кімнатні рослини радують вас красою протягом цілого року. Про те, як приготувати це добриво, ми детально розповімо у цій статті.

Кілька слів про добрива

Сьогодні у продажу можна знайти величезний асортимент добрив для кімнатних рослин. Але найкращими є натуральні добрива. По-перше, вони коштують набагато дешевше, по-друге, не містять в своєму складі ніяких шкідливих речовин, а по-третє, вони набагато краще засвоюються рослинами. Крім цього саморобні підгодівлі за своєю поживністю нічим не поступаються магазтинним мінеральним добривам.

Добрива на основі меду

Багато хто знає, що мед дуже корисний для здоров’я. Але і для рослин він має не меншу цінність. Приготувати підгодівлю на його основі досить просто. Для цього лише потрібно розчинити в 200 мл теплої води столову ложку меду, після чого отриманий розчин розбавити в 1 літрі води і підлити кімнатні рослини.

Ця підгодівля не тільки стимулює ріст квітів і покращує цвітіння. Її також можна використовувати для замочування насіння перед посівом і обробки живців. Що стосується підгодівлі, то її слід проводити регулярно. Але при цьому дуже важливо надто не перестаратися, оскільки надлишок поживних речовин так само шкідливий, як і брак.

Якщо ви зробите все правильно, то ваші кімнатні рослини будуть радувати вас пишним цвітінням протягом цілого року. І при цьому вам не потрібно буде купувати ніяких мінеральних добрив.

Читайте також: 5 кімнатних рослин, яким не місце в будинку


Не пропустіть