Кріссі Тейген показала реакцію деньки на прах померлого братика

Американська модель Кріссі Тейген, яка нещодавно повідомила про викидень, продемонструвала мережі реакцію доньки на прах померлого братика.

У своїй офіційній сторінці Instagram, знаменитість оприлюднила відеоролик в якому показала шанувальниками, як в її родині підтримують пам’ять про Джека. Зокрема, Кріссі додала, що вони з коханим чоловіком нарешті отримали прах дитини. Також на кадрах відео видно, як донька моделі ділиться іграшками з прахом й намагається спілкуватися з померлим братиком.

За словами зіркової матусі, вона багато думає про викидень. Зрештою, в її родинні усі спокійно говорять про життєвий цикл та смерть. Також Кріссі запевнила, що вони з чоловіком намагаються правильно пояснювати й відповідати на усі питання дітей. В кінці жінка зізналася, що, можливо, відеоролик й шокує декого, втім їй потрібно було поділитися цією історією з шанувальниками.

Нагадаємо, що під час вагітності Кріссі страждала через постійні кровотечі, втім запевняла підписників у тому, що з нею усе добре. Зрештою, жінку госпіталізували, а через деякий час вона повідомила про викидень.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от chrissy teigen (@chrissyteigen)

Читайте також: Кріссі Тейген пояснила, чому вирішила зробити фотографії після смерті дитини


Не пропустіть