Яким домашнім рослинам сподобається жити на кухні

Кухню, на якій ми проводимо чимало часу, як і інші кімнати в будинку можна декорувати домашніми квітами. Однак специфічний клімат в цьому приміщенні підходить не всім рослинам. Є кілька кімнатних культур, які відчувають себе в цій кімнаті комфортно.

Щучий хвіст

Сансевієрія, названа в народі «щучим хвостом» – невибаглива кімнатна рослина. Вона невимоглива до освітлення і температурного режиму: легко переносить спеку, сухе повітря і протяги.

Декоративно-листяна культура займає небагато місця і вписується в будь-який інтер’єр. Очищає повітря від токсинів, гару, пилу.

Кактус

Невимоглива до умов утримання кімнатна рослина, яку можна розташувати в будь-якому зручному місці. Їй буде комфортно навіть під прямими сонячними променями на південному підвіконні.

Колючі рослини інтенсивно поглинають електромагнітне випромінювання, іонізують повітря завдяки довгим голкам.

Грошове дерево

Товстянка отримала назву «грошове дерево» через схожість її м’ясистих листків з монетами.

Як і у всіх сукулентів, крона рослини містить необхідний для життєдіяльності запас води. Завдяки цьому товстянка в кухонних умовах не тільки фільтрує повітря, але й зволожує його.

Лимон

Цитрусове дерево любить не тільки тепло і світло, але й підвищену вологість повітря. Тому його краще розташувати подалі від плити і ближче до вікна.

Щоб рослина правильно розвивалася, її потрібно систематично обприскувати водою кімнатної температури.

Доглянутий лимон виділятиме фітонциди, що вбивають шкідливі бактерії. Крім того, квітуче і плодоносне дерево наповнить навколишній простір тонким цитрусовим ароматом.

Циссус

Декоративно-листяна ліана невимоглива до догляду та якості грунту. Може рости як на підвіконні, так і далеко від нього. Циссусу достатньо помірного поливу і періодичного розпушування грунту.

Тропічна культура володіє протигрибковою властивістю.

У приміщеннях, де росте циссус, не з’являється цвіль. Рослина очищує повітря від патогенних мікробів, інфекцій.

Хлорофітум

Chlorophytum comosum Ocean

Кімнатна культура, що швидко розвивається, невибаглива до умов утримання. Хлорофітум однаково добре росте як на світлі, так і в затінку.

Серед інших домашніх квітів вважається рекордсменом по очищенню повітря.

У малогабаритних приміщеннях хлорофітум знищує до 80% патогенної мікрофлори. Зволожує атмосферу і очищає її від тютюнового диму, гару, пилу, шкідливих речовин, що утворюються в результаті горіння газу.

Читайте також: 7 кімнатних рослин зі стійким ароматом: пахощі 24/7


Не пропустіть