Напівпучок: найлегша і трендова зачіска 2020-2021

Давайте зізнаємося, що кожна з нас хоч раз носила пучок. Багато хто вважає цю зачіску неохайною, але модні тренди диктують інше. Сьогодні пучок і його похідні вважаються однією з найстильніших і швидких укладок.

Але сьогодні ми пропонуємо вам підбірку укладок під назвою “напівпучок” – це той же пучок, але в більш кокетливій формі. Подивимося?

Ця зачіска підійде і молодим жінкам, і дамам середнього віку. У неї є суттєва перевага – такий пучок відмінно омолоджує, тільки, звичайно, цій зачісці повинен відповідати  все інше у вашому образі.

Подивіться на цей цілком елегантний варіант. Робиться така зачіска за дві секунди і виглядає акуратно і повсякденно.

Закріпити пучок можна об’ємною м’якою гумкою, шпилькою або обмотати тонку гумку стрічкою.

Більш розпатланий варіант “напівпучка” дозволить створити стильний недбалий образ. Крім того, такий пучок – відмінний варіант зачіски “другого дня”, коли волосся ще чисте, але лежить уже не так, як потрібно.

На середній довжині волосся напівпучок теж виглядає відмінно. Злегка завийте попередньо волосся легкою хвилею, так ви отримаєте більший об’єм і хорошу текстуру, особливо для тонкого волосся.

Пучок в цій зачісці може розташовуватися просто на верхівці або на потилиці. Робіть так, як зручно вам і вашому волоссю.

Пучок на половину голови відмінно поєднується з чубчиком. Особливо, якщо це модний чубчик-шторка. Виходить милий і романтичний образ.

Надайте своєму строгому образу трішки пустощів з допомогою пучка на маківці. Лаконічна велика шпилька або гумка додадуть вашій зачісці шарму.

Погодьтеся, цей вид пучка абсолютно ідеально поєднується з літом, морем і повітряними легкими нарядами. Теплий і легкий образ!

Читайте також: Трендові ідеї фарбування для брюнеток в 2021 році


Не пропустіть