Модний прозорий манікюр на літо 2024: 10 стильних ідей для витончених натур

Прозорі нігті (або transparent nails) – явище не нове, вони з’являлися на світових подіумах ще у 2009 році на показі колекцій Prada, але тоді не справили враження ні на світ моди, ні на нейл-індустрію. Про цей дизайн знову заговорили зовсім недавно, коли в соцмережах завірусився корейський манікюр, а трохи пізніше всі масово почали божеволіти від «тихої розкоші». Прозорі нігті виглядають доглянуто, стильно і при цьому надзвичайно витончено. Натхненням для нейл-майстрів є кубики льоду, кришталевий посуд, льодяники, мед, бурштин та інші прозорі субстанції, що зустрічаються і в природі, і в житті.

Ефекту кристальної прозорості нейл-майстри домагаються за допомогою кількох технік, включаючи так званий «манікюр без манікюру», коли нігтьова пластина та кутикула просто обробляються, після чого на ніготь наносять прозорий лак (або гель-лак). Іншим поширеним способом зробити модний дизайн є використання гелевих типсів – це накладні нігті з прозорого гелю, які кріпляться на спеціальний гель (або на базу для гелю-лаку) з подальшою полімеризацією та нанесенням дизайну (за потреби).

Прозорий манікюр, незважаючи на всі переваги, має свої недоліки, головним з яких є видимість забруднень, що передбачає постійний догляд за нігтями. Тим не менше, за бажання можна вибрати такий варіант прозорого дизайну, при якому кінчик нігтьової пластини буде оформлений непрозорим або кольоровим лаком. Насправді, різноманітність трендового дизайну не має жодних меж — ви можете вибрати стильний френч, манікюр з будь-яким дизайном або без нього.

Читайте також: Модний манікюр на літо 2024: 10 оригінальних ідей

Не пропустіть