У Джонні Деппа з’явилися докази, що він не бив колишню дружину Ембер Херд

Після розлучення 32-річна Ембер Херд звинуватила 55-річного Джонні Деппа в домашньому насильстві. Актор свою провину заперечує, і днями його адвокат заявив, що у нього є докази невинності голлівудської зірки.

“Сьогодні з нашого боку були надані деякі докази, які допоможуть спростувати неправдиві звинувачення проти Джонні Деппа”, – повідомив адвокат.

Говорячи про докази, представники зірки надали відеозаписи з камер спостереження, а також слова очевидців, які стверджують, що не бачили слідів побоїв на обличчі Ембер в день, коли між подружжям сталася сварка, і Джонні нібито підняв на неї руку.

Інсайдери також повідомляють, що актор має намір відсудити у The Sun 260 тисяч доларів за статтю, в якій його назвали людиною, що б’є свою дружину.

Фото GettyImages

“Він також домагатиметься того, щоб The Sun заборонили продовжувати публікувати голослівні заяви про жорстоке поводження в сім’ї”, – розповів інсайдер.

Нагадаємо, що в 2016 році Херд вирішила піти від Джонні через рік після весілля. Актриса звинуватила Деппа в тому, що він неодноразово піднімав на неї руку. Пізніше вона також заявила, що розлучення з Деппом стало для неї психологічною травмою і що екс-чоловік страждає роздвоєнням особистості.

Не пропустіть