Стрижки, які завжди будуть у моді: 13 затребуваних ідей

Мода – це дуже мінлива жінка. Сьогодні у світі популярні зухвалі стрижки з поголеними елементами, а завтра знову повернуться тренди на довге волосся. Як же встигнути за модою, що вічно змінюється? Можна зробити хитрий хід – вибрати стрижку, яка завжди буде модною, незважаючи на всі новинки.

Каре

Цю стрижку вигадали ще задовго до самого поняття моди. Перша володарка цієї стрижки стала розкішна Клеопатра. І з того часу всі жінки, які хотіли бути привабливішими, обирали цю стрижку. Каре має безліч варіацій, що дозволяє назвати зачіску найуніверсальнішою та практичною. Існує традиція, якщо жінка хоче кардинально змінитись і забути своє минуле, то саме каре дозволить зробити перший крок у правильному напрямку.

Драбинка

Проста за своїм виглядом зачіска вже пережила безліч трендів, але так і залишилася в лідерах. Суть стрижки всім відома – передні пасма вистригають у різній довжині, також доповнюють зачіску філіруванням. Решта волосся залишається прямим. Начебто нічого такого в цій стрижці немає, але саме за рахунок ефектних драбинок спереду виходить підкреслити всі переваги жіночої привабливості, а також приховати недоліки на обличчі. Ще один плюс стрижки – з нею можна робити різноманітні зачіски: прибирати волосся назад, робити хвіст, створювати хвилясті локони. У драбинки немає обмежень, отже, її можуть робити жінки різного стилю життя та будь-якого віку.

Каскад

Якщо і є стрижка, яка ніколи не вийде з моди, це точно каскад. Нещодавно про нього трохи забули, тому що в тренді залишалися короткі стрижки. Сьогодні каскад знову ожив і його обирають усі красуні з довгим волоссям. Каскад можна виконувати не лише на довгих локонах, а й на середніх та коротких. Головний плюс стрижки – це ступінчаста техніка, яка робить волосся більш пишним і красивим. Також ця технологія дозволяє волоссю стати більш слухняним, що дає можливість експериментувати з різними укладаннями. Сучасний каскад – це не тільки сама стрижка, а й правильне забарвлення. Найкраще з каскадом виглядає колорування чи техніка з переходом відтінків.

Сесон

У далеких 70-х роках з’явилася ідеальна стрижка для ділових жінок – сесон. Її особливість – це акуратна округла форма, що підкреслює солідність образу. Раніше таку зачіску вибирали тільки зрілі жінки, тим самим вони могли дозволити собі скоротити час на ранкові збори. Зараз молоді модниці теж звернули увагу на сесон, адже він створює імідж успішної пані, яка вміє досягати поставленої мети.

Довге волосся з прямим зрізом

Як би не змінювалися модні тренди, пряме довге волосся все одно залишається модним. Гарні та шикарні локони, які витончено майорять на вітрі, завжди створюють навколо жінки ауру ідеальної. Головне у такій стрижці – це постійний догляд. Якщо не коригувати довжину і не прибирати кінчики, що січуться, то весь шик і блиск від довгого волосся швидко випарується. Довге волосся в рівному зрізі підходить всім жінкам, і навіть тим, хто вже перейшов поріг у 70 років.

Не забуваємо про чубок

Стрижки змінюються, тренди виникають, тому ми можемо не встигнути за всіма змінами. Беріть на замітку стильну ідею – робити модний чубчик. З ним все набагато простіше – він відростає швидко, тому можна міняти його хоч кожні три місяці.

Мінливий характер модних трендів збиває з пантелику. Але завжди є вихід зробити стрижку, яка буде в моді. Перелічені розкішні і незрівнянні стрижки підходять всім жінкам без винятку.

Читайте також: Короткі стрижки з чубчиком, які будуть в моді в 2022


Не пропустіть