Світлана Тарабарова показала, як з сім’єю прикрасила ялинку

Відома українська артистка Світлана Тарабарова замилувала мережу атмосферним роликом. Жінка показала, як прикрашає з сім’єю ялинку. Світлана Тарабарова зізналась, що з нетерпінням чекає новорічних свят. Вона ретельно до них готується, прикрашаючи свою оселю.

Сімейний ролик артистка опублікувала на сторінці в Instagram. Світлана Тарабарова постала перед камерою у домашньому образі та без макіяжу. Разом з коханим чоловіком та дітьми артистка прикрашала ялинку.

У дописі зірка українського шоу-бізнесу поділилась з фоловерами своїми сімейними традиціями. За словами жінки, кожного року вона прикрашає ялинку з усіма членами сім’ї.

Також Світлана Тарабарова заявила, що завжди ставить у своєму будинку лише штучну ялинку. Своїм прикладом жінка хоче показати дітям, наскільки важливо берегти природу. За словами артистки, штучна ялинка майже нічим не відрізняється від живої.

А ще Світлана Тарабарова розсекретила, що завжди прикрашає оселю під новорічні пісні. Жінка впевнена, що це створює особливу атмосферу.

Артистка похизувалась красивою новорічною ялинкою, яку прикрашала разом з рідними. Шанувальники прокоментували новий ролик Світлани Тарабарової, засипавши її компліментами. А ще вони назвали жінку ідеальною мамою та дружиною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Світлана Тарабарова (@tarabarova)

Читайте також: Павло Зібров повідомив, що його 24-річна донька виходить заміж


Не пропустіть