Павло Зібров повідомив, що його 24-річна донька виходить заміж

Народний артист України Павло Зібров повідомив фанам чудову новину. За словами чоловіка, його 24-річна донька виходить заміж. Відомо, що Діана вже п’ять років перебуває у стосунках з бізнесменом Андрієм Іщенком.

Три роки тому обранець дівчини зробив їй пропозицію руки та серця. Проте, тоді донька Павла Зіброва не була готова до весілля. Пара вирішила трішки зачекати, відклавши святкування на пізніше.

Не так давно Павло Зібров оголосив, що його 24-річна донька планує побратися з коханим наступного року. Пара хоче влаштувати розкішне весілля, на яке прийдуть їхні найдорожчі люди. Також артист повідомив, що його донька вже обрала весільну сукню та обручки.

А ще відомо, що 24-річна Діана планує влаштувати пишне весілля. Дівчина має дуже багато друзів із шоу-бізнесу. Тому піардиректорка хоче, аби такий особливий день з нею розділила велика кількість близьких людей. Артист з нетерпінням чекає, коли його донька вийде заміж. Павло Зібров бажає їй лише всього найкращого.

За словами чоловіка, бачити свою донечку щасливою для нього є найбільшим успіхом. Фоловери щиро пораділи за артиста. А ще вони зізнались, що з нетерпінням чекають на найважливіший день Діани та її обранця.

Читайте також: Ксенія Мішина назвала справжню причину розриву стосунків з Еллертом


Не пропустіть