Анна Трінчер помирилась зі своєю мамою, яка була проти заміжжя доньки

Відома українська співачка Анна Трінчер поділилась з шанувальниками чудовою новиною. За словами дівчини, вона нарешті помирилась зі своєю мамою.

З рідною людиною блогерка не спілкувалась майже два місяці. Анна Трінчер повідомила, що причиною сварки стало освідчення її бойфренда Олександра Волошина.

Мама артистки неабияк на неї образилась. За словами жінки, її донька не попередила нікого про таку подію. Однак, сама ж Анна Трінчер теж не знала, що коханий робитиме їй пропозицію руки та серця.

Як виявилось, сюрприз дівчині зіпсували саме її рідні. Бабуся Анни Трінчер повідомила про все своїй доньці, яка в той момент перебувала в Іспанії. Між рідними виник справжній конфлікт.

Проте, не так давно блогерка все-таки помирилась зі своєю мамою. Разом з коханим Анна Трінчер приїхала до неї в гості. Вона знайшла спільну мову з рідною людиною, зробивши перший крок до примирення. В Instagram-stories зірка українського шоу-бізнесу показала, як обіймає та цілує свою маму.

Анна Трінчер зізналась, що на цей день чекала дуже довго. Дівчина неабияк щаслива, що відновила стосунки з найріднішою людиною. Фоловери щиро пораділи за співачку й побажали їй більше ніколи не сваритись зі своєю сім’єю.

Читайте також: Стало відомо, скільки українські зірки отримують за новорічні корпоративи


Не пропустіть