Стало відомо, скільки українські зірки отримують за новорічні корпоративи

Зима повноцінно вступила у свої права, а це означає, що до головної події року – новорічної ночі, залишилось зовсім мало часу. Через тиждень – два розпочнеться сезон корпоративів, і багато відомих компаній прагнуть запросити на свою вечірку зірку українського шоу-бізу. Для артистів – це час, коли можна заробити непогані кошти, тож давайте дізнаємося, які гонорари отримують зірки за свої виступи.

У своєму інтерв’ю для видання “КП в Україні” шоумен Вадим Мічковський розповів, хто з артистів користується найбільшою популярністю та назвав винагороду, яку вони отримують за свої передноворічні виступи. Власник івентагентства “Дядя Жора Company” заявив, що найбільш затребуваними серед українських зірок є The Hardkiss, MONATIK, Оля Полякова та Тіна Кароль. За свій виступ вони отримують 20-30 тис. доларів.

Крім цього, чоловік пояснив, що пандемія не змогла не залишити свій слід у сфері розваг, тому більшість компаній запрошують на корпоратив одного виконавця, хоча раніше могли влаштувати цілий концерт, який включав виступи декількох зірок одразу. Артисти теж змушені були підвищити цінники, аби окупити витрати та отримати хоч якийсь прибуток.

Для прикладу, якщо ви хочете побачити на своєму святі Настю Каменських, приготуйте 20 тис. доларів, або й більше. Надя Дорофєєва та гурт KAZKA готові виступити на корпоративі за 15 тис. доларів, а Слава Камінська пропонує свої послуги за 16 тис. євро. За виступ народної артистки України Наталки Могилевської доведеться викласти від 15 до 25 тис. доларів. За значно меншу суму, а саме – 5 тис. доларів, на вашому корпоративі готові заспівати Павло Зібров та Lama. А улюбленець молодого покоління Wellboy готовий розважити публіку за 10 тис. доларів.

Дмитро Жембоцький, який є співвласником івентагенства Joy Event, пояснив, що сьогодні дуже популярно запрошувати на корпоративи або молодих артистів, або ж учасників чи переможців відомих талант-шоу.

Читайте також: Дмитро Комаров повідомив, що його ім’я використовують шахраї, які обманюють людей


Не пропустіть