Колишній “Холостяк” Макс Михайлюта полетів у США одразу після того, як збив пішохода у центрі Києва

4 грудня у центрі Києва учасник 10 сезону відомого українського шоу “Холостяк” Максим Михайлюк спричинив ДТП, внаслідок якого постраждав 42-річний Федір Мединський, який отримав декілька переломів та був екстрено госпіталізований.

Як виявилось, зірка вирішив не контактувати ні з самим постраждалим, ні з його сім’єю. Більше того, Максим одразу ж після інциденту полетів в США, де має свій бізнес. Крім цього, він не дає жодних коментарів та нічого не хоче розповідати про саму аварію.

Наразі кожного дня родичі Федіра витрачають на його лікування чималі суми, а вмайбутньому на відновлення шийного відділу хребта потрібно буде майже 60 тисяч гривень. Його дружина Анжела Шульга повідомила, що Михайлюк тривалий час не виходив на зв’язок проте, після розголосу, який дана ситуація отримала в Мережі, він все-таки зателефонував і сказав, що хоче зустрітися з нею після свого повернення в Україну. Попередньо це буде вже цього тижня.

Анжела також розповіла, що Максим нібито пообіцяв надати кошти на лікування. Жінка також зазначила, що щодня вона витрачає від 1200 до 2900 гривень в лікарні.

Читайте також: Оля Цибульська написала пісню з хейтерських коментарів та заспівала її під гітару


Не пропустіть