Ксенія Мішина назвала справжню причину розриву стосунків з Еллертом

Відома українська акторка та головна героїня проєкту “Холостячка” Ксенія Мішина вирішила нарешті розповісти усю правду про стосунки з Олександром Еллертом. Нагадаємо, пара розійшлася ще восени, проте ще й досі невідомі причини такого рішення. Раніше Ксенія натякала на те, що їхні стосунки були “токсичними”. Але тільки зараз вирішила розставити усі крапки над “і”.

У своєму інтерв’ю для Каті Осадчої та “Світського життя” Мішина вперше назвала справжню причину розриву стосунків з Олександром. За словами Ксенії, у їхніх відносинах було дуже багато позитиву та хороших моментів, проте, без негативу також не обійшлося. Як виявилось, їм було дуже важко разом, адже вони обоє – дуже емоційні люди. Тому, на фоні цього, часто виникали скандали.

Крім цього, ще однією причиною розриву стосунків з Еллертом Мішина називає свою роботу. Через напружений графік, зірка рідко бувала вдома та проводила досить мало часу з сім’єю. А якщо додати до цього усього ще й сварки, получається один негатив. Чоловік та жінка довго намагалися вирішити ці проблеми але все було безрезультатно. Як Ксенія, так і Олександр не змогли знайти вихід з цієї ситуації. Тому, Мішина вирішила розійтися, адже розуміла, що далі так тривати не може.

Проте, станом на сьогодні, акторка не говорить, що їхнім стосункам прийшов кінець. Жінка ще й досі не впевнена в тому, чи будуть вони разом, чи ні. Але Ксенія чітко розуміє, що хоче почуватися з чоловіком коханою, захищеною та бути впевненою в ньому.

Читайте також: Злата Огнєвіч пожалкувала, що у фіналі “Холостячки” обрала Андрія Задворного


Не пропустіть