Злата Огнєвіч пожалкувала, що у фіналі “Холостячки” обрала Андрія Задворного

Не так давно стало відомо, як склались стосунки головної героїні “Холостячки” з переможцем проєкту. Злата Огнєвіч та Андрій Задворний відверто це прокоментували. Пара оголосила, що наразі не разом. Як виявилось, після завершення зйомок “Холостячки” у переможця проєкту зникли почуття до артистки.

Злата Огнєвіч намагалась відновити стосунки та помиритись. Проте, Андрій Задворний прийняв рішення завершити історію їхнього кохання.

Не так давно зірка прокоментувала свій вибір на “Холостячці” й зізналась, що дуже жалкує. На сторінці в Instagram Злата Огнєвіч опублікувала новий допис. В ньому вона розповіла, що тепер дійсно побачила Андрія з іншої сторони.

За словами співачки, після завершення проєкту Злата Огнєвіч подивилась кожний випуск. Саме тоді жінка зрозуміла, що помилилась у виборі.

Також героїня “Холостячки” зізналась, що ні в якому разі не засуджує Андрія Задворного. За словами виконавиці, вона дійсно відчувала себе щасливою поруч з цим чоловіком.

Наразі Злата Огнєвіч назавжди викреслила його зі свого життя. Фоловери щиро побажали артистці взаємного кохання. Вони впевнені, що Злата Огнєвіч обов’язково буде щасливою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Читайте також: Оля Полякова пригадала, як одного разу її образив відомий російський режисер


Не пропустіть