Ектор Хіменес-Браво розповів, як одного разу запросив обраницю до ресторану, а вона прийшла зі своєю мамою

Відомий шоумен Ектор Хіменес-Браво часто ділиться цікавими подробицями свого життя. На цей раз чоловік вирішив розповісти про дивакуваті побачення з обраницями, які він ніколи не забуде. На сторінці в Instagram Ектор Хіменес-Браво опублікував новий допис, в якому відверто поділився кумедними історіями.

За словами шоумена, одного разу він запросив обраницю до ресторану. З нею Ектор Хіменес-Браво познайомився у застосунку Tinder. Проте, чоловік був неабияк ошелешений, коли побачив, що разом з дівчиною прийшла її мама. Як стало відомо пізніше, його обраниця прагнула не знайомитися, а попросити автограф.

Шеф-кухар був дуже здивований. Він підписав всі кулінарні книги, які взяла з собою мама дівчини. Також Ектор Хіменес-Браво пригадав ще одне невдале побачення. За словами чоловіка, до ресторану він запросив заміжню жінку. Однак, про це шоумен не знав.

Втім, невдовзі до закладу увірвався її розлючений чоловік. Він був настільки агресивний, що ледь не накинувся на шеф-кухаря.
Проте, шоумену все-таки вдалося знайти кохання.

Одного разу він запросив дівчину на каву, з якою теж познайомився у Tinder. Їхня перша зустріч пройшла чудово. Наразі ця дівчина є обраницею Ектора Хіменес-Браво.

Читайте також: Відома співачка Руслана відверто розповіла, що замислювалась над усиновленням дитини


Не пропустіть