Відома співачка Руслана відверто розповіла, що замислювалась над усиновленням дитини

Відома українська артистка Руслана відверто зізналась, що замислювалась над усиновленням дитини. Подробицями вона поділилась у новому інтерв’ю. Зі своїм чоловіком співачка перебуває 25 років у шлюбі. Однак, дітей у подружжя немає.

Руслана зізналась, що раніше ніколи не замислювалась про материнство. Зірка активно будувала кар’єру та ввесь свій час присвячувала лише музиці. Проте, наразі 48-річна артистка мріє стати мамою.

Руслана відверто розповіла, що вперше замислилась про усиновлення дитини у 2014 році. За словами жінки, через війну на Сході України залишилось багато дітей-сиріт. Саме тоді виконавиця зачепила тему про усиновлення. Однак, в якийсь момент жінка відклала свої плани про материнство. Руслана повідомила, що все-таки хоче народити свою дитину.

За словами зірки, її чоловік вже багато років мріє стати батьком. Руслана лише підтримує коханого й щиро вірить, що зможе подарувати йому сина чи доньку.

Також співачка заявила, що саме в народженні малюка полягає сенс будь-якої жінки. Сім’я для артистки відіграє дуже важливу роль. Тому Руслана сподівається, що все-таки відчує радість материнства.

Читайте також: Зірка “Кріпосної” Олеся Жураківська розповіла, який гонорар отримала за свою роль


Не пропустіть