Зірка “Кріпосної” Олеся Жураківська розповіла, який гонорар отримала за свою роль

Одна з найпопулярніших акторок театру та кіно Олеся Жураківська вирішила розповісти, який гонорар отримала за свою роль у серіалі “Кріпосна”. Подробицями жінка поділилась в новому інтерв’ю.

За словами акторки, в кіно вона заробляє набагато більше, ніж в театрі. В серіалі “Кріпосна” Олеся Жураківська виконує роль куховарки Павлини. Жінка, навіть, зізналась, що має дуже багато спільного зі своєю героїнею. Акторка така ж імпульсивна та емоційна.

Олеся Жураківська розсекретила, що за один знімальний день отримала 2,5 тисячі доларів. За словами зірки, це був її один з найбільших гонорарів. Також акторка розповіла, що обожнює свою професію. Однак, в неї є принципи, які Олеся Жураківська ніколи не змінить.

Жінка заявила, що ні в якому разі не буде брати участь у зйомках фільму, який прославляє Росію. А ще Олеся Жураківська розсекретила, кого вважає найкращими українськими акторками. За її словами, це Ольга Сумська, Анастасія Пустовіт та Марина Клімова.

Велика кількість фоловерів назвала Олесю Жураківську чудовою акторкою. Їм надзвичайно подобається, як жінка грає свою роль. За словами фанів, вона є справжнім прикладом для багатьох акторів-початківців.

Читайте також: Alyona Alyona вперше розповіла, як коханий запропонував їй зустрічатись


Не пропустіть