Дружина Влада Ями показала, який подарунок вручила сину на 6-річчя

Не так давно син Влада Ями відсвяткував день народження. Хлопчику виповнилось шість років. Дружина хореографа вирішила показала, що подарувала сину в день народження. В Instagram-stories жінка запостила фото, на яких іменинник позує з подарунком.

Перед камерою Леон постав у синій майці з Міккі Маусом. Хлопчик позував на ліжку, тримаючи в руках величезний подарунок. За словами Лілії Ями, на 6-річчя Леон отримав конструктор.

Проте, подружжя трішки не догледіло й купило сину іграшку для дітей, яким більше, ніж 16 років. Дружина хореографа запропонувала хлопчику повернути конструктор до магазину й купити інший. Проте, Леон відмовився від такої пропозиції.

На фото син зіркового подружжя з великою цікавістю розглядає конструктор, радіючи подарунку. Фоловери відразу засипали його компліментами. Вони повідомили, що в Лілії Ями чудовий син.

Шанувальники побажали хлопчику завжди бути таким радісним та веселим. Також нещодавно дружина Влада Ями поділилась дитячою світлиною й розповіла, про що найбільше мріяла в дитинстві.

Читайте також: Антоніна Матвієнко показала 5-річну донечку, яка енергійно танцювала на концерті свого батька


Не пропустіть