Володимир Остапчук показав, як його дружина читає реп

Відомий український шоумен Володимир Остапчук часто тішить мережу кумедними роликами зі своєю дружиною. На цей раз чоловік вирішив знову підняти настрій фоловерам, тому в соцмережі Instagram опублікував відео, в якому разом з коханою читає реп. Перед камерою зіркове подружжя постало у домашньому образі.

Володимир Остапчук одягнув білосніжну футболку, а його дружина позувала у светрі молочного кольору. Христина Горняк зібрала волосся у хвіст й з’явилась перед камерою повністю без макіяжу. Реп почав читати телеведучий.

Він неабияк здивував своїх фоловерів. Потім реп продовжила читати дружина шоумена. Він відразу почав щиро сміятись. Володимир Остапчук не очікував, що кохана повторятиме за ним.

Своїм роликом подружжя підняло настрій багатьом шанувальникам. Публікацію чоловіка відразу прокоментувала велика кількість фоловерів. За словами шанувальників, Володимир Остапчук має неабиякий талант.

У коментарях фани засипали закоханих компліментами й побажали завжди бути такими позитивними. За короткий проміжок часу ролик Володимира Остапчука переглянула величезна кількість фоловерів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Читайте також: Дружина Влада Ями показала, який подарунок вручила сину на 6-річчя


Не пропустіть