Наталка Карпа відверто розповіла про своє перше кохання, яке закінчилось дуже трагічно

Популярна українська виконавиця Наталка Карпа вперше наважилась розповісти про своє перше кохання, яке закінчилось дуже трагічно. За словами жінки, колись вона навчалась у медичному університеті. Проте, у вільний від навчання час Наталка Карпа працювала у львівській радіостанції.

Саме там артистка вперше закохалась у свого редактора, якого звали Василь Чудик. За словами Наталки Карпи, вона втрачала дар мови, коли бачила чоловіка. Жінка досі не може зрозуміти, за що саме так сильно покохала свого редактора. Однак, на жаль, Василь Чудик трагічно загинув за нез’ясованих обставин.

Наталка Карпа додала, що він був журналістом й ніколи нічого не боявся. Чоловік полюбляв розслідувати різні випадки. Йому, навіть, неодноразово погрожували. Проте, попри це Василь Чудик все-таки продовжував займатись своєю діяльністю.

Трагічну смерть чоловіка Наталка Карпа пережила вкрай важко. Вона довгий час не могла повірити, що Василя більше немає. Після смерті коханого артистка була повністю розбитою.

Щоб трішки відволіктись, Наталка Карпа максимально завантажила себе роботою. Вона брала участь у різних музичних конкурсах та почала здобувати другу освіту.

Читайте також: Alyona Alyona вперше показала публіці свого бойфренда-блогера


Не пропустіть