Дмитро Комаров повідомив, що його ім’я використовують шахраї, які обманюють людей

Відомий український мандрівник та телеведучий Дмитро Комаров повідомив фоловерам не дуже приємну новину. За словами чоловіка, шахраї використовують його ім’я та обманюють велику кількість людей. Подробицями Дмитро Комаров поділився в соцмережі Facebook.

На своїй сторінці він опублікував пост, в якому розповів про шахраїв. Річ у тім, що від імені чоловіка ніби то проходить конкурс. Також Дмитро Комаров заявив, що шахраї обіцяють велику суму грошей після реєстрації на якомусь сайті.

За словами телеведучого, до цього конкурсу він не має ніякого відношення. Чоловік попередив своїх фоловерів й попросив ні в якому разі не реєструватись за посиланням шахраїв.

Також Дмитро Комаров додав, що вже готує заяву до Кіберполіції. Він впевнений, що шахраїв знайдуть та покарають. А ще телеведучий попросив поширити його допис, аби якомога більше юзерів були обізнані цією інформацією.

Фоловери відразу виконали прохання чоловіка й подякували йому за попередження. Шанувальники побажали Дмитру Комарову успіхів у розслідуванні шахраїв. Вони щиро вірять, що зловмисників обов’язково покарають.

Читайте також: Наталка Карпа відверто розповіла про своє перше кохання, яке закінчилось дуже трагічно


Не пропустіть