Анна Трінчер відповіла на хейт щодо розміру її грудей

Відома українська блогерка, співачка та акторка Анна Трінчер часто публікує нові світлини. Дівчина з’являється на сцені у відвертому вбранні й демонструє оголені частини тіла. Нещодавно зірку розкритикували через її розмір грудей.

Відомо, що Анна Трінчер давно планує збільшити бюст. За словами артистки, маленькі груди – це найбільший її комплекс. Ідею дівчини щодо збільшення бюсту підтримують не всі. Багато хто вважає що природна краса повинна бути у пріоритеті.

Проте, кожного разу хейтери знаходять в дівчині нові недоліки та відверто їй про це пишуть. Нещодавно Анна Трінчер з’явилась на публіці у стильному топі. Проте, через деякий час її відразу розкритикували.

Хейтери не розуміють, навіщо дівчині носити такі відверті топи, якщо в неї дуже маленький розмір грудей. Анна Трінчер відреагувала на такі слова, опублікувавши свою відповідь в Instagram-stories.

За словами співачки, люди, які пишуть їй негативні коментарі, зовсім нетолерантні. Виконавиця заявила, що ніхто не має права її ображати. А ще Анна Трінчер звернулась до своїх фоловерів й попросила бути вихованими та тримати свою думку при собі.

Читайте також: Наталка Карпа відверто розповіла про своє перше кохання, яке закінчилось дуже трагічно


Не пропустіть