Ксенія Мішина розповіла, скільки коштує найдорожча річ у її гардеробі

Ксенія Мішина зіграла одну з головних ролей у відомому українському серіалі “Кріпосна” та стала головною героїнею першого сезону шоу “Холостячка”. У фіналі останнього зірка обрала сценариста студії “Квартал 95” Олександра Еллерта, з яким будувала стосунки поза проєктом. Уся країна спостерігала за тим, як розвивається роман двох закоханих аж поки восени вони не розійшлися.

Нещодавно, зірка дала велике інтерв’ю для Катерини Осадчої та “Світського життя”, в якому показала свій гардероб. Як виявилось, найдорожчою річчю в ньому є сумочка відомого бренду Louis Vuitton. Ба більше, саме цю річ подарував акторці її колишній коханий Олександр Еллерт. А вартість такого презенту складає цілих 2,5 тис. доларів.

Ксенія уточнила, що чоловік подарував сумочку Louis Vuitton на її день народження. Варто нагадати, що 18 червня цього року їй виповнилося 32 роки. Але цікавим є те, що акторка ще й досі не позбулася цього подарунку. Можливо, це через його вартість, а, можливо, й через те, що почуття все ж таки не зникли. Час покаже!

Читайте також: Дружина Віктора Павліка пригадала, як в дитинстві святкувала Новий рік з рідними


Не пропустіть