Модні трикотажні сукні на зиму 2022

Коли на вулиці холодно, не обов’язково носити тільки штани або джинси. Жінка завжди повинна пам’ятати про те, що вона жінка, навіть коли за вікном погана погода. До того ж, сьогодні це зробити набагато легше, адже дизайнери запропонували нам варіанти суконь, в яких буде тепло цієї зими.

Сукня-светр

Комір цієї сукні може бути і у вигляді стійки, і глибоким, і круглим, як на джемпері, і V-подібним, як на пуловері – варіант вирізу вибирайте самі залежно від того, який вам подобається і підходить вашій фігурі.

Силует краще вибрати прямий або напівприталений – це найоптимальніші варіанти для сукні- светру. Жінкам невисокого зросту з фігурою “прямокутник” можна вибирати таку сукню в силуеті оверсайз, тому що на компактній фігурі оверсайз завжди виглядає максимально красиво. Якщо у вас фігура plus size, тоді краще оверсайзом не зловживати.

Звичайно ж, трикотаж має бути щільної в’язки – це не обговорюється. Через цей трикотаж не повинні проглядатися спідня білизна та шви на колготках.

Ще один нюанс: при виборі сукні- светру звертайте увагу на те, щоб унизу не було гумки – ні широкої, ні вузької, що прибирає ширину сукні. Нехай вона внизу буде прямою, тоді вам простіше буде поєднувати її з різним взуттям. Довжину сукні краще все-таки вибрати міді, хоча це може бути і максі, і міні але найпростіше стилізувати сукню саме в довжині міді.

Якщо ви вибираєте сукня-светр у довжині міні, стежте за тим, щоб вона була досить об’ємною і в жодному разі не облягаючою. Звичайно ж, на додаток до цієї короткої сукні взуття має бути на платформі, тобто мати об’єм і ніяких застарілих моделей в такому комплекті не повинно бути.

Сукня з коміром поло або на замку, що імітує поло

Подібна сукня може бути в облягаючому, прямому силуеті або легкому оверсайзі. Колір краще вибирати однотонний.

Дуже часто сукні з коміром поло мають горизонтальну смужку але не варто забувати про властивості такого принта. По-перше, горизонтальна смужка не завжди компліментарна нашій фігурі; по-друге, смужка у поєднанні з коміром поло ще більше додає спорту цій сукні, і вона стає більш насиченою за спортивним настроєм. У такому разі максимально актуальним буде поєднувати таку модель з класичними речами, наприклад, з жакетом чоловічого крою.

Сукня з розрізами та вирізами

Цей тренд перейшов з літа в осінньо-зимовий сезон і це можна пояснити, тому що, поряд з трендом на затишок, комфорт і об’єм, продовжує залишатися тренд на сексуальність, на відкриті ділянки жіночого тіла, і це чудово.

Звичайно, подібні сукні більше підійдуть для особливих випадків – завжди пам’ятаємо про доречність нашого одягу. Якщо говорити про те, що зверху можна одягнути на таку сукню, у якої може бути, наприклад, оголена спина або плечі, то в якості верхнього шару максимально підійде вільний жакет, щоб врівноважити сексуальність цієї сукні.

Сукня облягаючого силуету в рубчик

Тут нам потрібна тільки фактура, щоб це був рубчик і силует, що облягає, – це поточний тренд на обтягування. Ця сукня теж може мати різні варіанти обробки горловини, вона може бути з рукавами, а може бути без них. Боятися сукні без рукавів в осінньо-зимовий сезон не варто, тому що її можна носити в якості першого шару, який може бути прикритий будь-якою річчю.

Довжину такої сукні, якщо вона розрахована на кожен день, все-таки краще вибрати міді – це не створить зайвих проблем. Якщо ви наполягаєте на сукні облягаючого силуету в довжині міні, тоді обов’язково одягайте верхню річ другого шару, яка  повинна бути об’ємною і перекриватиме цю коротку довжину. Ваші ніжки, як і раніше, всі побачать але, при цьому, ви виглядатимете не тільки сексуально але ще й актуально.

Сукня довжини максі

Максі-довжина така ж непроста, як і довжина міні. Максі-сукня підходить не всім. Такі моделі краще обирати прямого або А-подібного силуету, де верхня частина щільнішої посадки, а від талії йде більш вільна А-подібна лінія.

Але стилістика – це річ, яка базується на індивідуальному підході. Не бачачи людини дуже складно дати точну правильну рекомендацію. Припустимо, якщо це буде довга сукня А-подібного силуету, то теоретично вона підходить багатьом типам фігур. Але, наприклад, у фігури типу “груша” стегна можуть бути розташовані низько і може бути надмірний об’єм в зоні стегна, тоді така сукня візуально збільшить нижню частину тіла. Тим більше, якщо це буде довжина максі, яка закриє вузьку частину ноги – щиколотку, тим самим ми лише зіпсуємо чудовий жіночний силует фігури типу “груша”.

Незважаючи на вищесказане, все ж таки трикотажні сукні в довжині максі сьогодні є актуальними, хоча краще і безпечніше все-таки, якщо ви любите довгі сукні, дивитися в бік глибокого міді.

Сукня з деталюванням

Що мається на увазі під деталюванням? Об’ємний рукав, асиметрія у різних частинах сукні, драпірування, бахрома, подовжений рукав на трикотажній сукні, який закриває навіть частину пальців – це все трендові елементи, які роблять актуальними трикотажні сукні.

Якщо говорити про колір, то краще віддати перевагу однотонним, тому що такий трикотаж завжди простіше комплектується і дуже гарно виглядає.

Сукня на запах

Про цю сукню, напевно, не можна сказати, що вона актуальна, скоріше вічна. Вона підходить усім типам фігур, чудово сідає, жіночно себе проявляє, силует цей зрозумілий усім – він є класичним. Якщо ви хочете додати жіночності до свого гардеробу, то, звичайно ж, вибирайте трикотажну сукню на запах але тут теж є свої нюанси.

По-перше, трикотаж повинен бути щільний і гладкий (або в дрібний рубчик), а не пухкий, тому що запах дає нам нашарування одного шару тканини на інший, тим самим надаючи об’єму, який нам, звичайно, не потрібен. По-друге, довжина сукні має бути обов’язково міді або трохи нижче. По-третє, таку сукню можна вибрати з геометричним принтом (ромби, зигзаги, клітинка, смужка і т.д), який в даному випадку працює дуже добре і часто такі варіанти виглядають навіть виграшніше, ніж однотонні.

Читайте також: Трендові джинси на зиму 2022: моделі, які будуть користуватися найбільшою популярністю


Не пропустіть