Дружина Віктора Павліка пригадала, як в дитинстві святкувала Новий рік з рідними

Дружина Віктора Павліка вирішила поділитись з фоловерами теплими спогадами. Катерина Реп’яхова вперше розповіла, як святкувала Новий рік в дитинстві. Подробицями концертна директорка поділилась в соцмережі Instagram.

Вона потішила фоловерів новими світлинами, на яких позує у білосніжній блузі. Катерина Реп’яхова тримає в руках подарунок та мило усміхається.

У дописі дружина Віктора Павліка зізналась, що в дитинстві завжди вірила в дива. Вона з нетерпінням чекала Нового року й ретельно готувала сюрпризи для своєї сім’ї. За словами жінки, вона ніколи не забуде, як обмінювалась подарунками з рідними та зустрічала Новий рік біля ошатної ялинки.

Також жінка додала, що вперше буде зустрічати Новий рік у статусі мами. За словами Катерини Реп’яхової, вона з нетерпінням чекає, коли вся сім’я збереться за святковим столом.

Дружина Віктора Павліка поділилась, що цей рік багато чого змінив у її житті. Проте, Катерина Реп’яхова впевнена, що наступний стане лише кращим.

Шанувальники вподобали нові фото жінки, засипавши її приємними словами. Фоловери оцінили зовнішній вигляд Катерини Реп’яхової й побажали завжди залишатись такою позитивною.

Читайте також: Джамала замилувала фанів світлинами з підрослим сином


Не пропустіть