Модний манікюр зі стразами: варіанти, які будуть в тренді в 2022

Шанувальники блискучого, радійте! Манікюр зі стразами знову на піку, навіть якщо деякі експерти кажуть зовсім інше! Найголовніше — вибрати підходящий дизайн і відтінки, які б не кидалися в очі, щоб ваші нігті не виглядали занадто строкато і не відволікали на себе всю увагу.

Ми уважно вивчили популярні nail-акаунти в Інстаграм і зібрали для вас 30 крутих ідей манікюру зі стразами, які виглядають непохитно і чудово поєднуються з будь-яким образом.

Вважають, що стрази доречні лише у весільному манікюрі, але сьогодні це не більше ніж стереотип, про який давно настав час забути. Дизайн зі стразами робить будь-який манікюр більш святковим та оригінальним але, вибираючи манікюр зі стразами, ви маєте пам’ятати одне важливе правило: тут важливо не переборщити. Якщо ви ніколи не робили манікюр зі стразами але дуже хочете спробувати, почніть з чогось простого – наприклад, одного-двох кристалів на безіменному пальці.

Стрази – це не тільки знамениті кристали Swarovski але й бульонки, половинки намистин, скляні камені і т. д. Сьогодні майстри манікюру все частіше віддають перевагу акриловим 3-D стразам – вони сяють анітрохи не гірше за Swarovski, а коштують при цьому набагато дешевше.

Читайте також: Трендовий манікюр 2022: ідеї, які підходять під будь-яку форму та довжину нігтів


Не пропустіть