Піксі-боб з чубчиком: 15 трендових та розкішних варіантів

Стрижка піксі-боб з чубчиком, завдяки численним варіаціям, підійде жінкам з будь-яким типом обличчя, слід лише звернутися до перукаря, який порадить вам найбільш прийнятний варіант піксі-бобу з чубчиком для вашої зовнішності та структури волосся.

Піксі-боб з асиметрією

Цей варіант стрижки чарівним чином омолоджує образ жінок. Коротка потилиця зачіски дозволяє продемонструвати довжину шиї, а об’ємна верхівка візуально робить шевелюру пишною і густою. Косий чубчик підійде до такої стрижки найкращим чином, а модне фарбування волосся надасть образу динамізму та шарму.

Піксі-боб з поголеними елементами

Виголена зона потилиці або скронь ефектно виглядає на жінках з овальним типом обличчя. Невагомості образу нададуть філіровані кінці волосся як у самій стрижці, так і в чубку. До такого варіанту стрижки підійде навіть короткий чубчик, який дозволяє зробити образ максимально гармонійним. Виголені зони часто є полотном для створення оригінальних малюнків або хитромудрого орнаменту.

Піксі-боб з подовженим чубчиком

Подовжений чубчик має властивість не тільки приховувати недоліки шкіри обличчя, але й скоригувати його пропорції. Круглолиці красуні повинні звернути увагу саме на цю варіацію стрижки, оскільки вона чудово витягне овал обличчя.

Креативні варіанти стрижки піксі-боб

Жінки, які звикли до епатажу, вибирають собі креативне фарбування стрижки піксі-боб з чубчиком. Найбільш затребуваними відтінками є насичена ягідна та блакитна палітра. Цікаво виглядає зачіска з косим, подовженим та рваним чубчиком, який вибирають у відповідності до типу обличчя.

Стрижка піксі-боб з чубчиком – це правильне рішення вибору зачіски для жінок, які прагнуть виглядати молодо та привабливо.

Читайте також: Модні та стильні стрижки 2022: цікаві новинки для перетворення


Не пропустіть