16-річна донька Олі Полякової розповіла, скільки заробляє в Instagram

Старша донька відомої співачки Олі Полякової активно розвиває свій блог. Дівчина не лише спілкується з фоловерами в Instagram, а й непогано заробляє завдяки соцмережі. Не так давно 16-річна Марія розсекретила свій заробіток. Подробицями вона поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За словами доньки Олі Полякової, за дівчиною стежить 176 тисяч підписників. Марія часто публікує нові фото та старається сподобатись своїм фоловерам. Також юна артистка активно заробляє в соцмережі завдяки рекламі.

Марія похизувалась, що останнім часом її заробіток помітно збільшився. За словами дівчини, кількість її підписників постійно росте. Також донька Олі Полякової похизувалась, що має гарне охоплення в Instagram. Вона додала, що її Instagram-stories переглядає понад 40 тисяч фоловерів.

Також дівчина розсекретила прайс на свої послуги. Вартість її сторіз становить 1500 гривень, а за допис Марія Полякова бере 2500 гривень. А ще юна артистка похизувалась своїм найбільшим заробітком.

За словами 16-річної доньки Олі Полякової, їй вдалося заробити 10 тисяч гривень протягом семи днів. Таким результатом дівчина неабияк задоволена. Вона щаслива, що може заробляти в Instagram та витрачати гроші на свої забаганки.

Читайте також: Колишній “Холостяк” Макс Михайлюта полетів у США одразу після того, як збив пішохода у центрі Києва


Не пропустіть