Ганна Саліванчук зробила коротку стрижку та змінила колір волосся

Популярна українська акторка Ганна Саліванчук все частіше експериментує зі своїм волоссям. Не так давно жінка неабияк ошелешила мережу своїм вчинком. Вона відрізала розкішні кучері, зробивши каре.

Однак, як стало відомо пізніше, зірка зістригла не своє волосся, а нарощене. Проте, на цей раз Ганна Саліванчук вирішила змінити колір власного волосся. А ще жінка зробила коротку стрижку. Результатом вона поділилась в Instagram-stories.

Перед камерою Ганна Саліванчук постала у светрі зеленого кольору. Зірка продемонструвала свою зачіску й похизувалась новим кольором волосся.

Свій образ акторка змінила не кардинально. За словами знаменитості, така довжина волосся їй подобається найбільше. А ще Ганна Саліванчук натякнула, що в майбутньому планує зробити коротшу стрижку.

Новий імідж жінки оцінила велика кількість шанувальників. Вони повідомили, що Ганна Саліванчук має чудовий вигляд. Також стрижку акторки вподобав її син Гліб. За словами хлопчика, його зірковій мамі дуже личить така довжина волосся. А ще Гліб назвав жінку неймовірно красивою.

Читайте також: Злата Огнєвіч розповіла, як залишилася без гонорару в новорічну ніч


Не пропустіть