Короткі стрижки з чубчиком, які будуть в моді в 2022

Новий рік вже не за горами, тому питання про те, яка зачіска буде у тренді, ви можете задавати собі дедалі частіше. Можемо вас запевнити: короткі стрижки точно не вийдуть із моди. Але чи варто залишати боб чи маллет? І найголовніше: чи залишаться актуальними чубчики? Відразу на всі запитання не відповісти, тому ми підготували для вас добірку трендових зачісок.

Каре з прямим чубчиком

Класика вічна, тому каре з прямим чубчиком залишиться актуальним і в новому році. Строге та елегантне – це каре є універсальною зачіскою, яка ідеально впишеться у будь-який образ.

Каре з асиметричним чубчиком

Каре з косим чубчиком – гарний варіант для тих, хто хоче змін але не надто ризикованих. За рахунок асиметрії, яка зараз у тренді, зачіска виглядає цікавіше. Плюс такий варіант каре виграшно підкреслює риси обличчя і підійде багатьом жінкам.

Рване каре

Хто сказав, що все має бути ідеальним? З рваним каре це правило точно не працює: волосся різної довжини зробить ваші локони стильнимми та об’ємнішими.

Укорочений боб із чубчиком

Для тих, хто вже втомився від стандартної довжини боб-каре, радимо придивитися до його вкороченої версії. Краще робити короткими не тільки пасма, а й чубчик: зачіска виглядатиме по-хуліганськи стильною.

Маллет

Ще одна нерівна зачіска, яка сподобається не лише шанувальникам Майлі Сайрус. Маллет зробить ваш образ яскравим та неповторним! Плюс зачіски – вкладати її дуже просто.

Гарсон

Практична зачіска, яку точно оцінять любителі експериментів. Гарсон дивним чином поєднує в собі жіночність і якусь безбашенність – це комбо зробить ваш образ незабутнім!

Піксі з коротким чубчиком

«Зачіска ельфа» стала одним із найголовніших трендів, і в новому році її популярність зовсім не зменшиться. Піксі добре поєднується як з ультракоротким чубчиком, так і з подовженим, – вибір за вами. Варіант з коротким чубчиком точно сподобається тим, хто віддає перевагу більш зухвалому стилю.

Піксі з подовженим чубчиком

Подовжений чубчик додасть зачісці трохи ніжності та вишуканості. Можете зробити прямий або косий чубок – обидва варіанти виглядатимуть класно.

Подовжений боб на кучеряве волосся

Хвилясте волосся від природи? Це зовсім не покарання, а хороша можливість спробувати зробити подовжений боб із чубчиком. Зачіска виглядає неймовірно романтично і може зробити будь-який образ по-справжньому невагомим!

Каре з чубчиком-шторкою

Чубчик-шторка – справжня знахідка для тих, хто хоче зовсім трохи змінити свій обра але на рівний чубок все ж таки не наважується. У поєднанні з подовженим каре вона виглядає дуже круто: чубчик витягує обличчя і маскує недоліки, якщо такі є.

Читайте також: Піксі-боб з чубчиком: 15 трендових та розкішних варіантів


Не пропустіть