Правильний догляд за грошовим деревом, який дозволить вам розбагатіти

Товстянка (красула) – це грошове дерево, яке багато хто вирощує на своєму підвіконні. Але в більшості випадків відгуки про допомогу квітки в фінансових питаннях негативні. А все тому, що для того, щоб рослина почала допомагати підвищувати дохід, необхідно правильно доглядати за грошовим деревом.

Правильний догляд

Щоб рослина допомагала вирішувати фінансові проблеми, її недостатньо тільки поливати і періодично вносити добрива. Незважаючи на невибагливість, кімнатна рослина потребує уваги. Проявити турботу і поліпшити своє фінансове становище допоможе протирання листя. Видалення пилу необхідно проводити 2-3 рази в тиждень. Якщо цього не робити, то бруд, що осідає, буде перекривати грошовий енергетичний потік.

Додатковою перевагою такого догляду буде чистота в будинку, яка позитивно впливає на здоров’я.

Горщик з товстянкою не можна ставити біля електричних побутових приладів. Тому не слід його розміщувати, наприклад, на робочому столі, на якому є комп’ютер. Прилади, що працюють від електромережі, притягують енергію сильніше, ніж це робить квітка. Також побутова техніка буде додатково відбирати вже наявну грошову силу у товстянки.

Найбільш вигідним місцем в будинку для грошового дерева вважається підвіконня вікна, що знаходиться на південно-східній стороні будинку. Якщо квартира розташована так, що немає вікна, що виходить на потрібну сторону, то рослину слід поставити на будь-яке місце в кімнаті, що добре освітлюється. Брак сонця призведе до в’янення культури, що негативно позначиться на фінансах власника рослини.

Якщо товстянка почне цвісти, це свідчить про те, що за культурою здійснюється правильний догляд. З першою появою бутонів слід очікувати фінансову удачу.

Інші фактори, що впливають на сімейний бюджет

Щоб залучити фінансовий достаток, рекомендується пересадити грошове дерево в червоний горщик. Він повинен бути новим і красивим. Рекомендується віддати перевагу ємності, яка має яскравий відтінок. Також можна вибрати зелений горщик. Цей колір символізує ріст і розвиток фінансових можливостей.

Найбільш вдалим часом для пересадки вважається період, коли Місяць знаходиться в фазі росту. А якщо грошове дерево пересадити на зростаючий Місяць перед новим роком, то ймовірність успіху збільшується удвічі.

Під час протирання листя або тоді, коли з’явиться вільний час, слід розмовляти з квіткою. Їй можна розповісти про свої проблеми, в т. ч. і фінансові. Крім скарг, слід викласти свої плани на те, куди будуть витрачені зароблені гроші.

З товстянкою можна ділитися будь-якими позитивними емоціями. Завдяки такому спілкуванню грошове дерево буде виробляти позитивну енергетику, що сприяє процвітанню.

Власникам красули слід регулярно перераховувати листя на квітці і уявляти, що це гроші. При появі нового листка грошове дерево необхідно хвалити.

При кожному надходженні фінансових коштів теж слід подякувати рослині за щедрість.

Під час пересадки на дно горщика необхідно покласти кілька монет. Щоб зайвий раз не турбувати кореневу систему (якщо в зміні горщика немає необхідності), гроші можна покласти в піддон ємності. Грошове дерево, яке вже виросло і зміцніло, додатково можна прикрасити червоними стрічками.

Залучити до себе потік фінансів допоможе намисто, зроблене з монет. Його можна виготовити самостійно або купити в магазині, що поширює атрибутику феншуй.
Крім дотримання всіх рекомендацій по догляду і спілкування з деревом, що приносить гроші, також необхідно вірити в його ефективність. Якщо скептично ставитися до корисних властивостей товстянки, то і рослина ніяк не допомагатиме справлятися з грошовими труднощами.


Не пропустіть