Подовжений боб для жінок з круглим обличчям: 11 модних ідей

Стрижка боб вже протягом декількох сезонів поспіль б’є усі рекорди. Причиною цього є неймовірна ефектна форма і варіативність самої зачіски. На сьогодні модними вважають боб-каре, градуйований і подовжений боб. З цих варіантів найкраще підходить до круглого обличчя боб з подовженням. У цій статті ми розповімо, чому ця зачіска легко ховає усі недоліки.

Особливості стрижки подовжений боб

Подовжений боб вирізняється довшими передніми пасмами, ніж в стандартному варіанті стрижки. Подовження стосується тільки передньої частини, ззаду можна залишити максимально коротке волосся. Деякі жінки навіть виголюють потилицю. Головна особливість модної стрижки – це натуральний об’єм, який не боїться шапок і сильного вітру. При формуванні зачіски відразу ж досягається потрібний ефект пишноти і легкості.

Подовжений боб роблять як з чубчиком, так і без нього. Ідеальний тандем – це довгий чубчик, яий плавно переходить в довжину передніх пасом. Також можна вибрати косий, філірований, рваний і короткий варіант.

Чому подовжений боб підходить жінкам з круглим обличчям

Кругле обличчя – це яскраво виражений овал, який важко приховати за звичайними зачісками. Неправильний вибір зачіски може привести до ще більшого акценту на круглому обличчі. Для пропорційності рис жінки використовують хитрий стилістичний прийом – вибирають стрижку подовжений боб.

Чому саме довга модель зачіски більше підходить? При класичній довжині увесь об’єм зосереджується саме на вилицях. З подовженим бобом виходить більш обтічний і пропорційний овал обличчя. Жінкам з цією особливістю важливо робити стильні укладки, які закінчать ефект привабливої ​​форми бобу.

Модні укладки подовженого бобу для круглого обличчя

Для круглого обличчя важливо, щоб волосся лише злегка обрамляло вилиці й щоки. Тому потрібно вибирати зачіски, які зможуть виконати це правило.

З подовженим бобом можна пробувати асиметричну укладку, в якій все волосся прибирають на один бік. Так ви зможете зробити обличчя більш витягнутим.

Щоб образ виглядав трохи легше спробуйте повітряну зачіску з легкими локонами. Тільки не зловживайте засобами для стайлінгу, щоб укладка не здавалася занадто важкою.

Кругле обличчя і подовжений боб – це ідеальний тандем для стильного іміджу. За рахунок правильної форми стрижки жінка виглядатиме яскраво і свіжо.

Читайте також: Стрижки після 40 років з коротким чубчиком: 13 модних ідей на різну довжину волосся


Не пропустіть