Дружина Віктора Павліка зізналась, що має проблеми зі здоров’ям

Відомий український артист Віктор Павлік відправився з сім’єю в теплі краї. Не так давно Катерина Реп’яхова показала, як проводить час з рідними. Зіркове подружжя насолоджується чудовою погодою та ділиться новими кадрами.

Однак, дружина Віктора Павліка повідомила фанам неприємну новину. Вона зізналась, що має проблеми зі здоров’ям. Такою новиною Катерина Реп’яхова поділилась в Instagram-stories.

За словами жінки, вона дуже погано себе почуває. Однак, які саме в неї проблеми зі здоров’ям, кохана артиста не розповіла. Катерина Реп’яхова лише натякнула, що наразі не готова озвучувати свою проблему.

Проте, пізніше жінка все-таки планує розповісти про свій стан здоров’я. Велика кількість шанувальників відразу побажала Катерині Реп’яховій міцного здоров’я. За їхніми словами, дружині Віктора Павліка потрібно частіше відпочивати та відвідати лікаря.

А ще не так давно Катерина Реп’яхова поскаржилась на відпочинок з 3-місячним сином. Жінка повідомила, що хлопчик постійно вередує та плаче. Через це дружина Віктора Павліка зовсім не висипається й почуває себе жахливо втомленою.

Читайте також: Чоловік Катерини Кухар пригадав, як пішов від неї після емоційної сварки


Не пропустіть