Чоловік Катерини Кухар пригадав, як пішов від неї після емоційної сварки

Олександра Стоянова та Катерину Кухар вважають ідеальним подружжям в українському шоу-бізнесі. Однак, нещодавно артист балету розсекретив, які насправді в нього стосунки з дружиною. Подробицями він поділився у програмі “Зірковий шлях”.

Олександр Стоянов зізнався, що часто називає свою сім’ю італійською, адже в ній постійно вирують емоційні суточки. Зірка вирішив пригадати, як одного разу дуже сильно посварився з дружиною й пішов від неї.

За словами Олександра Стоянова, в подружжя дуже гарячі характери. Артист балету розповів, як через яблучний недогризок Катерина Кухар влаштувала йому емоційну сварку. Коли жінка попросила коханого прибрати за собою, він розім’яв недогризок на її улюбленому столику.

Розлючена Катерина Кухар вирішила помститись чоловіку й забруднила його кросівки. Після цього Олександр Стоянов почав ламати троянди, які артистка отримала від прихильника.

За словами чоловіка, потім Катерина викинула його взуття через вікно. Після такої емоційної сварки Олександр Стоянов відразу зібрав речі й поїхав у готель.

Однак, через деякий час Катерина Кухар подзвонила до коханого й попросила його повернутись. За словами Олександра, жінка постійно мириться першою. Проте, попри бурхливе подружнє життя закохані насолоджуються одне одним та завжди проводять час разом.

Читайте також: Чоловік Наталії Денисенко вперше заговорив про можливе поповнення в сім’ї


Не пропустіть