Дружина Володимира Остапчука показала, яку вечірку влаштувала в день його народження

Не так давно відомий телеведучий Володимир Остапчук відсвяткував день народження. Йому виповнилось 37 років. Найпершою шоумена привітала кохана дружина. А ще вона влаштувала для Володимира Остапчука секретну вечірку у рок-стилі.

На святкування дня народження Христина Горняк запросила багато друзів телеведучого. Вона організувала розкішну вечірку, від якої Володимир Остапчук був у захваті.

На святкуванні були перебивачки з зображенням Остапчука, одяг з його обличчям та цікаві фотозони. Також всі гості, яких запросила жінка, були одягнені, як справжні рокери.

На сторінці в Instagram Христина Горняк запостила ролик зі святкування 37-річчя її коханого. Володимир Остапчук був надзвичайно вражений, коли дізнався, що дружина влаштувала для нього розкішну вечірку.

Він до кінця не здогадувався про такий чудовий сюрприз. Шоумен чудово відсвяткував день народження й залишився дуже задоволеним.

Христина Горняк не змогла стримати сліз, коли побачила щасливого Володимира. Вона неймовірно рада, що їй вдалося організувати для коханого таку вечірку.

Телеведучий подякував всім присутнім за справжнє свято. За його словами, він неабияк щасливий, що має поруч таких чудових людей.

Ролик Христини Горняк прокоментувало багато фанів. Вони похвалили жінку за організацію вечірки й засипали компліментами. А ще фоловери назвали нотаріусиню ідеальною дружиною.

Читайте також: Чоловік Наталії Денисенко вперше заговорив про можливе поповнення в сім’ї


Не пропустіть