Станіслав Боклан розчулив мережу романтичною світлиною з дружиною

Знаменитий український актор та артист Станіслав Боклан вкрай рідко ділиться подробицями особистого життя. Не так давно чоловік неабияк розчулив мережу.

Він опублікував чорно-білий кадр, на якому позує з коханою дружиною. У шлюбі щасливе подружжя перебуває вже 35 років. Дружину Станіслава Боклана звати Наталія. Вона теж є відомою акторкою.

Новим фото зірка українського шоу-бізнесу поділився в соцмережі Instagram. На світлині актор ніжно обіймає кохану дружину й дивиться вдалечінь. Перед камерою чоловік постав у чорному пальті. Дружина Станіслава Боклана теж позувала в осінньому бранні.

Зірка серіалу “Папік” ніколи не афішував особисте життя. Він впевнений, що справжнє щастя любить тишу. Тому актор дуже рідко публікує фото з коханою.

За короткий проміжок часу фото Боклана вподобала величезна кількість шанувальників. У коментарях вони засипали подружжя компліментами й назвали справжнім прикладом для багатьох зіркових пар.

Фани неабияк пишаються міцним та щасливим шлюбом закоханих. А ще вони побажали подружжю завжди дивитись одне на одного закоханим поглядом та насолоджуватись сімейним життям.

Читайте також: Даша Квіткова поскаржилась на проблеми зі здоров’ям після народження первістка


Не пропустіть