Даша Квіткова поскаржилась на проблеми зі здоров’ям після народження первістка

Дружина Нікіти Добриніна поділилась з фоловерами не дуже приємною новиною. Не так давно Даша Квіткова розповіла, що має проблеми зі здоров’ям. Блогерка, навіть, відвідала лікаря й була неприємно здивована.

За словами жінки, після народження первістка її почала дуже сильно боліти спина. Спочатку щаслива мама думала, що біль пройде. Однак, коли дружина Добриніна вже не могла сидіти, то вирішила звернутись до лікаря.

За словами Даші Квіткової, після повного обстеження в її хребті виявили грижу. Подробицями жінка поділилась в Instagram-stories. Вона опублікувала фото, на яких показує результати свого обстеження. Також Даша Квіткова повідомила, що на грижу неабияк вплинула вагітність. Її спина зовсім не була готова до того, щоб виносити малюка.

Однак, дружина Нікіти Добриніна поділилась і приємною новиною. Переможниця “Холостяка” зізналась, що їй вдасться обійтися без хірургічного втручання. Даша Квіткова лише відвідуватиме масажі на спеціальному приладі. За словами блогерки, вона починає активно працювати над покращенням свого здоров’я.

Також Даша Квіткова зізналась, що для неї дуже важливо вилікувати спину, адже жінка планує народити ще одного малюка. Фоловери побажали блогерці міцного здоров’я та швидкого одужання. Вони впевнені, що дружина Нікіти Добриніна вилікує спину й більше не буде скаржитись на проблеми зі здоров’ям.

Читайте також: Ексдружина Дзідзьо розповіла, чи спілкується з артистом після розлучення та чи залишила його прізвище


Не пропустіть