Ексдружина Дзідзьо розповіла, чи спілкується з артистом після розлучення та чи залишила його прізвище

Не так давно колишня дружина Дзідзьо розповіла, в яких стосунках перебуває з артистом після розлучення. Своїм зізнанням Slavia неабияк спантеличила мережу. Жінка розповіла, що саме після розриву стосунків експодружжя почало спілкуватись ще краще.

За словами артистки, вона часто просить в Дзідзьо поради та ділиться з ним планами на майбутнє. Колишні закохані перебувають у чудових стосунках. Також Slavia розсекретила, чи планує залишити прізвище ексчоловіка.

Виконавиця повідомила, що бути Притулою їй подобалося набагато більше. За словами Slavia, дівоче прізвище давало їй зовсім іншу енергетику. Саме через це колишня дружина Дзідзьо не хоче залишати його прізвище.

Також артистка зізналась, що бажає ексчоловіку лише всього найкращого. Вона щиро вірить, що Дзідзьо зустріне в житті нову обраницю, з якою побудує щасливу сім’ю.

За словами Slavia, вона теж хоче побудувати нові стосунки. Артистка мріє про щасливу сім’ю та дітей. Вона заявила, що змінить своє дівоче прізвище лише тоді, коли вдруге вийде заміж.

Читайте також: Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк схуд на 30 кілограм


Не пропустіть