Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк схуд на 30 кілограм

Популярний український артист Віктор Бронюк, який є солістом гурту “ТІК”, приголомшив мережу своїм зовнішнім виглядом. Протягом всієї кар’єри в чоловіка були проблеми із зайвою вагою. Однак, виконавець не звертав на це увагу. Він жив у своє задоволення й насолоджувався кожною хвилиною.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу неабияк замислився над схудненням. Артист вирішив докласти максимум зусиль, щоб показати відмінний результат. Віктор Бронюк все-таки виконав свою обіцянку. Чоловік зайнявся спортом, почав правильно харчуватись та повністю відмовився від алкоголю.

На початку кар’єри артист важив аж 120 кілограм. Проте, нещодавно Віктор Бронюк похизувався чудовим результатом. Йому вдалося схуднути на 30 кілограм. Такий результат неабияк вразив мережу.

Виконавець розповів, що неабияку роль у його схудненні відіграла кохана дружина. За словами Віктора Бронюка, вона постійно підтримувала чоловіка та відвідувала з ним спортзал.

Соліст гурту “ТІК” зізнався, що в новому тілі почувається набагато краще. В нього покращилось здоров’я та зникла постійна втома. За словами чоловіка, коли його вага становила 120 кілограм, то артисту було важко, навіть, зав’язати шнурки чи пограти з дітьми.

Віктор Бронюк пишається своїм результатом. Також він зізнався, що ні в якому разі не допустить знову мати проблеми із зайвою вагою.

Читайте також: Леся Нікітюк похизувалась ефектним streetstyle образом


Не пропустіть