Надя Дорофєєва показала архівну світлину, на якій позує школяркою

Українська співачка Надя Дорофєєва вирішила показати фанам архівну світлину, на якій позує ще зовсім маленькою. Кадром знаменитість поділилась в Instagram-stories.

На фото артистка позує біля Діда Мороза й мило усміхається. Вона одягнена в красиву сукню синього кольору. Майбутня зірка зображена поблизу новорічної ялинки.

На голові в Наді Дорофєєвої два величезних банти. За словами артистки, новорічні свята вона любила найбільше. Виконавиця з нетерпінням чекала на Новий рік та вірила в дива.

Також Надя Дорофєєва жартівливо звернулась до своєї мами. Співачка повідомила, що на голові в неї занадто маленькі банти. Фани відразу оцінили гумор Наді Дорофєєвої та засипали її компліментами.

За словами фоловерів, в дитинстві артистка була дуже милою та красивою. Багато шанувальників повідомило, що зірка майже не змінилась. Вона залишилась такою ж симпатичною та милою.

Фоловери подякували Дорофєєвій за архівне фото й побажали їй чудового настрою. А ще вони попросили артистку частіше публікувати дитячі кадри.

Читайте також: Вперше після народження третього сина Катерина Осадча відправилась у відрядження


Не пропустіть