Вперше після народження третього сина Катерина Осадча відправилась у відрядження

Популярна українська телеведуча Катерина Осадча протягом двох місяців не їздила у відрядження. Після народження третього сина жінка ввесь час приділяла малюку. Проте, зірці чудово вдавалось поєднувати материнство з кар’єрою.

Не так давно Катерина Осадча повідомила, що вперше за два місяці полетіла у відрядження. Такими подробицями теледіва поділилась в соцмережі Instagram.

За словами Катерини Осадчої, її робоча поїздка проходить у Прикарпатті. Зірка, навіть, поділилась з фанами новим кадром з відрядження, замилувавши мережу красивим краєвидом. На сторінці в Instagram вона розмістила кадр, поставши перед камерою на балконі свого номера.

Катерина Осадча одягнула чорні штани з червоними лампасами та білосніжну блузу. Телеведуча зібрала волосся в пучок й зробила ефектний макіяж. У дописі зірка повідомила, що сумувала за робочими поїздками. А ще ведуча “Світського життя” планує зробити всі свої плани за один день й повернутись до малюка.

На фото Катерина Осадча мило усміхається, позуючи на тлі неймовірної осінньої природи. Світлину телеведучої вподобала величезна кількість фанів.

Вони засипали жінку приємними словами й заявили, що Осадча має неймовірний вигляд. А ще фоловери побажали багатодітній мамі завжди бути такою позитивною та наполегливою.

Читайте також: Надя Дорофєєва вразила кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть