Руслана Писанка розповіла про серйозні проблеми зі здоров’ям після різкого схуднення

Ведуча шоу “Твій день” Руслана Писанка поскаржилась на проблеми зі здоров’ям. Подробицями вона поділилась у програмі “Життя відомих людей”. Жінка відверто зізналась, що проблеми зі здоров’ям в неї розпочались після різкого схуднення.

Колись разом з чоловіком Руслана Писанка брала участь у проєкті, де їм вдалося втратити на двох понад 80 кілограмів. Проте, таке різке схуднення погано вплинуло на здоров’я жінки.

Руслана Писанка зізналась, що планує залишатись в такій формі, як є зараз. Вона більше не буде худнути, тому що вважає свою фігуру нормальною. За словами чоловіка зірки, після схуднення в нього різко почало випадати волосся, була обвисла шкіра та почались проблеми із зубами.

Також Руслана Писанка розсекретила, що після схуднення її чоловік захворів коронавірусом. Проте, жінка постійно була поруч біля коханого. Вона підтримувала його та доглядала за чоловіком.

А ще телеведуча розповіла, що зовсім не уявляє себе худою. Руслана Писанка стежить за фігурою, однак, худнути більше не планує.

Читайте також: В сім’ї Аліни Гросу сталося горе


Не пропустіть