В сім’ї Аліни Гросу сталося горе

Відома співачка Аліна Гросу поділилась з фоловерами дуже сумною новиною. Артистка зізналась, що в її родині сталося горе. З життя пішла бабуся виконавиці. Жінку звали Клавдія Іванівна. Аліна Гросу дуже любила свою бабусю. За словами зірки, бабуся виховувала її з самого народження.

Новину про смерть бабусі Аліна Гросу опублікувала на сторінці в Instagram. Вона запостила спільні фото з рідною людиною й поділилась теплими спогадами. За словами співачки, їй дуже боляче, що бабусі більше немає.

Аліна Гросу дуже складно переживає смерть близької людини й не може повірити, що жінка пішла з життя. Однак, причину смерті зірка не розсекречує.

У дописі співачка повідомила, що саме бабуся навчила її ходити та говорити. Виконавиця безмежно вдячна жінці за щасливе й безтурботне дитинство. За словами Аліни Гросу, бабуся завжди ділилась з нею мудрими порадами та постійно підтримувала свою внучку.

Вона вірила в успішне майбутнє артистки й завжди бажала їй лише добра. Фоловери висловили свої співчуття, підтримавши Аліну Гросу. Вони впевнені, що теплі спогади з бабусею завжди залишаться в пам’яті артистки.

Читайте також: Надя Дорофєєва вразила кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть